• Informácie k začiatku šk. r. 2023/2024 na ZŠ Plickova

• Stravovanie žiakov začína v utorok 5.9.2023. Rodičia majú možnosť prihlásiť svoje dieťa na stravovanie v školskej jedálni (prihláška cez edupage, tiež dostupná na web stránke školy).
            • Školský klub detí (ŠKD) začne svoju činnosť v utorok 5.9.2023. Rodičia majú možnosť prihlásiť svoje dieťa do ŠKD (prihlášku si môžete stiahnuť na web stránke školy a tiež bude dostupná v tlačenej podobe v pondelok 4.9.2023 v triedach).

Pondelok 4.9.2023  -  časový harmonogram pre žiakov 2. a 3. ročníka a ich rodičov

7:45 - 7:55  príchod žiakov do tried (2.A, 2.B, 2.C, 3.A), vstup do priestorov školy je bez zákonných zástupcov žiakov 2. a 3. ročníka (rodičia sa môžu zúčastniť slávnostného otvorenia školského roka od 8:30 hodiny pred hlavným vstupom do budovy školy)

8:05 - 8:20  stretnutie všetkých žiakov 2.ročníka s pani prezidentkou SR vo veľkej telocvični

8:20 - 8:30  stretnutie žiakov 3.ročníka (3.A) s pani prezidentkou SR v ich kmeňovej triede

8:30 - 10:00  žiaci sú s pánom/pani učiteľom/učiteľkou a pani vychovávateľkou, úvodné informácie a úvodné aktivity v triedach

10:00 - žiaci 2. a 3.ročníka odchádzajú domov (sprievod žiaka je v réžii zákonných zástupcov)

V škole a jej okolí budú v pondelok 4.9.2023 ráno a aj celé dopoludnie zvýšené bezpečnostné opatrenia, prosíme vás o dodržiavanie pokynov príslušníkov polície a príslušníkov ochrany ústavných činiteľov a tiež o dodržanie časového harmonogramu príchodu žiakov do školy.

Na Plickovu ulicu v pondelok 4.9.2023 ráno a aj celé dopoludnie nebude možný prístup autom (vyhradené ale kapacitne obmedzené parkovanie bude možné pri NKD). Ku škole bude možný len peší prístup, aj z týchto dôvodov vás prosíme prednostne o využitie MHD pred individuálnou dopravou. Ďakujeme za pochopenie.

Pondelok 4.9.2023  -  časový harmonogram pre žiakov 1.ročníka a ich rodičov

8:15 - 8:25  zhromaždenie a priraďovanie sa detí k triednym pani učiteľkám (1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E) pred hlavným vstupom do budovy školy (oproti MŠ)

8:30 - 9:15  slávnostné otvorenie školského roka - privítanie prváčikov pani prezidentkou SR a slávnostný program s pozvanými hosťami

9:15 - 10:30  každý žiak 1.ročníka a maximálne 1 zákonný zástupca vstup do priestorov školy - v triedach zoznámenie sa s pani učiteľkou a pani vychovávateľkou, úvodné informácie a zoznamovacie aktivity s deťmi v triedach

10:30 - žiaci 1.ročníka v sprievode zákonného zástupcu odchádzajú domov

Na stretnutí v triede dostane rodič:

• informácie o stravovaní v ŠJ (prihláška do ŠJ na edupage a aj na web stránke školy);
            • čestné vyhlásenie a prihlášku do ŠKD (bude dostupná aj na web stránke školy);
            • dotazník - súhlas na spracovanie osobných údajov (GDPR);
            • informácie k pomôckam (nájdete aj na stránke školy v sekcii NOVINKY - Pomôcky pre žiakov 1. ročníka)

Všetky vyplnené tlačivá rodič alebo žiak odovzdá triednemu učiteľovi/učiteľke do utorka 5.9.2023 !!!

Organizacia_1._skolskeho_dna_-_4.9.2023.pdf