•    RZ Plickova deťom bude spravovať fond, do ktorého sa zbierajú najmä:

-        príspevky združenia rodičov školy (pre rok 2023/2024 je to suma 40 € v rozdelení na
                        dve platby:   20 € na prvý polrok do 15.10.2023
                                              20 € na druhý polrok do 31.01.2024
             zaslané na  transparentný účet č. SK18 8330 0000 0029 0245 4721

Do poznámky uveďte meno a priezvisko dieťaťa, triedu.

-          2 % dane z príjmov rodičov a priateľov (a iných blízkych, známych, firemných...) žiakov
             školy.

Uvedené prostriedky sa použijú na výdavky, ktoré nemôže hradiť škola zo svojho rozpočtu, najmä na dopravu          na exkurzie, výlety a odmeny pre deti za aktivity, súťaže, mikulášske balíčky a darčeky k Medzinárodnému dňu            detí.

Ďalším použitím prostriedkov je najmä podpora talentov, ako aj príspevky na profesijný rozvoj zamestnancov            školy s pedagogickou a výchovnou činnosťou.